Program ksiegowy insert

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w towarzystwie Windows, są bardzo skuteczne a ich obsługa intuicyjna. Jest przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli ruszać się tabulatorem. Są również firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także szanse w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sumy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Kupi na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem programu jest moduł Płace. Umożliwia on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Można w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten powoduje ponadto na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi zatem stanowić bardzo ciekawa propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może stosować się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane kolei w przepisach, jakie z różnorakich powodów mogą po nisku nie trafić do grupy klasycznej.