Salatka 350 kcal

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych zaś nie tylko naszych potraw. Można je służyć praktycznie z każdego warzywa, zintegrowanego z obcymi w dobrych częściach i właśnie doprawionego. Nic to dziwnego, iż nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, ale jest i prawdziwą bombą witaminową, konieczną do utrzymania własnego ciała w skutecznej jakości.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy kupować w składach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W moc przypadkach jednak wielu dużo lubią samodzielnie komponowane surówki, a jednym ich minusem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub męczącego ich szatkowania. To ponieważ w dowolnym domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To małe urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w każdej kuchni. Jest wyposażone w wygodny pojemnik, do jakiego składamy obrane warzywa w pełnie, lub ewentualnie pokrojone w niższe fragmenty. Dobrej formie rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to forma na ostatnie, jak stworzyć pyszną, aromatyczną surówkę w tylko kilka chwili. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakieś inne warzywa w takiej kombinacji, jaką najbardziej chcemy, i włączymy urządzenie, a po kilku sekundach możemy wyjąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Również wtedy wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo i dokładnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która chce o tym, żeby jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które składa nasz czas, i motywuje do ostatniego, aby jeść coraz dużo surowych, świeżo siekanych warzyw!